Šport med prostim časom

Čas, ko nisem na faksu, preživim na igrišču s prijatelji pri različnih skupinskih športih.

Že od nekdaj uživam v različnih rekreacijah, zato si tudi najbrž ne znam predstavljati življenja brez športa. V osnovni šoli sem trenirala košarko, v srednji šoli pa sem se začela ukvarjati s skupinskimi vadbami. Trenutno sem tudi že voditeljica skupinskih vadb in zelo sem zadovoljna. Tista ura na dan, ko se ukvarjam s športom, mi predstavlja uro sprostitve, čas ko pozabim na vse skrbi in ne mislim na nič. Poleg tega je šport tudi zelo koristen za naše zdravje in sploh se ne zavedamo, kako nam je telo hvaležno, ko ga napolnimo s svežim zrakom in se znebimo odvečnih strupov v njem. Ravno zaradi tega bi vsem priporočala, da imejte radi svoje telo in mu vsaj eno uro na dan privoščite malo sprostitve, saj si to zasluži!