Dnevnik_dela_Frelih_Vodopivec.pdf

Video za digitalno zgodbo smo posneli v enem dnevu, 25. 5. 2018. V Škofji Loki smo se dobili Tjaša Frelih, Ana Vodopivec in Lovro J. Ana je imela s seboj GoPro kamero, s katero smo material za video tudi posneli. Lovro je nastopal v vlogi 10-letnega fantka, ki se je s starši nedavno preselil v Škofjo Loko in bo šel prvič sam v šolo. Snemanje je potekalo precej spontano in sproščeno, saj smo bili odprti za vse nove ideje, ki so se nam porodile tekom snemanja.

Video smo posneli po delih, samo snemanje pa nam je vzelo skoraj 2 uri časa. Posneli smo pot od izhodiščne točke do šole, z vsemi postojankami vmes. Zaradi motečih dejavnikov smo se odločili, da glas posnamemo naknadno (posneli smo ga 10. 6. 2018). Med snemanjem smo naleteli tudi na kakšno težavo, vendar smo jo uspešno rešili.

Po snemanju sva si z Ano razdelili naloge glede montiranja videa, tako da je vsaka opravila svoj del.