Moja prva spletna objava

Moje ime je Neža. Stara sem 19 let in sem študentka Pedagoške fakultete v Ljubljani.

Dan danes si življenja brez uporabe IKT težko predstavljamo. Spremlja nas na vsakem koraku. Zame IKT predstavlja pomembno stvar, ki olajša komunikacijo, učenje … Otroci se s tehnologijo srečajo že v zgodnjem otroštvu. Kljub temu, da nam IKT prinaša veliko pozitivnih pridobitev, pa se lahko, če je uporabljen napačno, v njegovi uporabi skriva veliko slabosti. Zato se mi zdi zelo pomembno, da se otroci tudi v šoli učijo o varni in pravilni uporabi vseh stvari, ki nam jih lahko IKT ponudi. Pri svojem bodočem delu z otroki si želim, da bom lahko na čim bolj zanimiv način približala IKT in da jim bo uporaba le tega koristila pri njihovem šolanju. Zdi se mi zelo dobro, da smo bili tudi mi, študenti in bodoči učitelji deležni tega predmeta tekom našega izobraževanja, saj smo le tako naše znanje še nadgradili in izvedeli veliko stvari, ki nam bojo v našem nadaljnjem delu zelo koristile.