Moja prva spletna objava

Moje ime je Neja. Stara sem 19 let in sem študentka Pedagoške fakultete v Ljubljani.

V današnjem času je tehnologija nekaj kar nas spremlja vsak dan.  Ne predstavljamo si življenja brez mobilnih telefonov, televizije in računalnikov, saj so nekako postali del nas, saj moramo novostim slediti na vsakem koraku. Že za delo za samo šolo je potrebna tehnologija preko katere lahko črpamo informacije za učenje. Poleg tega pa preko spletnih medijev širimo tudi interakcije in  se povezujemo z drugimi. Na nek način nam tehnologija omogoča ohranjanje stikov. Seveda, pa moramo biti tudi pozorni na varnost, saj nas lahko splet hitro zavede. Moramo se zavedati, kaj je varno deliti z drugimi in kaj ni. Kljub temu da je tehnologija del nas , moramo znati razsoditi do kod sega in kje je meja.

Vsaka stvar pač  ne sodi na internet in ker nas tehnologija lahko hitro prevzame, jo je potrebno omejiti in resnične stvari poiskati izven malih zaslonov.