IsKreno o Tehnologiji

Če bi se morala opisati v eni povedi, bi se le ta glasila nekako takole: »Sem bodoča profesorica razrednega pouka, ki jo najbolj od vsega razveseljuje delo z otroki, sprehodi v naravo s prijatelji in poletni oratorij, ki nekako združuje prvi dve stvari (delo z otroki in preživljanje časa v naravi).«

Moj opis se sliši popolnoma staromodno in ne-tehnološko, a vendar ima informacijsko-komunikacijska tehnologija velik pomen v mojem življenju. Le tej sem izpostavljena tako doma, kot tudi na faksu. Tehnologije se največkrat poslužujem z namenom brskanja po spletu in iskanja preverjenih informacij, ki jih lahko nato vključim v seminarske naloge in predstavitve.

Informacijsko-komunikacijska tehnologija me bo gotovo spremljala tudi pri opravljanju mojega bodočega poklica. Pomembno je, da se kot bodoči učitelji zavedamo nevarnosti, ki jih prinaša tehnologija in nanje opozorimo tudi učence, ter jih učimo varnega in preudarnega ravnanja z njo.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.