Digitalna zgodba

Za našo digitalno zgodbo smo uporabili avtorsko zgodbo naše kolegice Emanuele La Cognate, ki jo je napisala že v osnovni šoli, nato pa smo zgodbo malo posodobili in jo naredili primerno za otroke, saj moramo biti pri zgodbah zelo pozorni kaj sporočajo in kaj je v njih. Zgodba govori predvsem o sklepanju novih prijateljstev in kako je treba pomagati drugim ter lahko na ta način dobimo novega prijatelja ali pa zgolj lepo izkušnjo.

Book titled 'NOV PRIJATELJ KOSMATINČEK'

Večpredstavnostni elementi

Za ozadja in slike smo uporabili slike iz Pixabay, nekaj smo jih obrezali ali obrnili, da so se skladali z želeno obliko. Psa smo sicer pridobili iz Pixabaya, vendar smo ga precej pruredili s programom Inkscape, kunca pa smo naredili sami. Nekaj elementov pa smo uporabili iz StoryJumperja.

Ozadja

Mama

Deklica

Dnevnik dela

V Wordovem dokumentu si lahko ogledate naš potek dela.

Zgodboris

V tem wordovem dokumentu pa si lahko ogledate še naš Zgodboris.

Avtorji: Miha Belšak, Emanuela La Cognata, Laura Pogačnik.