Lisica in štorklja (DIGITALNA ZGODBA)

Sem Barbara in pri predmetu IKT sem si zamislila izdelavo digitalne zgodbe na temo Prijateljstvo.

Tako kot za odraslega, je tudi za otroka prijateljstvo zelo pomembno, saj vsako človeško bitje potrebuje nekoga, ki mu lahko zaupa in je ob njem lahko to, kar je. Prav se mi zdi tudi to, da otrok razume, kako lahko s svojimi dejanji vpliva na sočloveka oziroma prijatelja. Včasih se zdi kakšna šala čisto neškodljiva, pa lahko z njo storiš veliko hudega.

To je bil tudi razlog, da sem si izbrala zgodbo oziroma basen z naslovom Lisica in Štorklja avtorja Jeana de La Fontaina in jo digitalizirala. V zgodbi se lisica domisli zabavne potegavščine, vendar z njo užali prijateljico štorkljo. Če vas zgodba zanima, si jo lahko ogledate s pomočjo spodnje povezave.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.