Interaktivna multimedijska predstavitev

Interaktivno multimedijsko predstavitev sem delala na temo varnost na spletu. V predstavitev sem vključila teme spletnega nasilja, spletnih prevar in gesla. Naredila sem H5P Course Presentation, ki je namenjena predvsem osnovnošolcem, da obnovijo svoje znanje o varnosti na spletu in spletnem nasilju.

Cilj moje predstavitve je ozaveščanje mladih o tem, kako je internet lahko v resnici nevaren in da je to območje, v katerem moramo biti zelo previdni, saj se nam hitro zgodi, da postanemo žrtev spletne prevare ali nasilja.

Predstavitev temelji na reševanju interaktivnih nalog, saj si s tem vsak posameznik najbolj zapomni, ker to zahteva možgansko aktivnost.

Predstavitev je bila izdelana v arnes spletu, v razdelku h5p content.

To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva 4.0 Mednarodna.

MOJE LASTNE SLIKE

Refleksija in samovrednotenje

V tem projektnem delu sem se naučila suvereno uporabljati H5P Course Presentation, ki mi bo na moji karierni poti zelo koristil, saj ga bom lahko uporabljala pri poučevanju.

Če bi imela več časa bi naredila nekaj več interaktivnih nalog, saj bi si s tem tematiko otroci še bolje zapomnili. Največ dela sem posvetil sestavljanju nalog in mislim, da sem jih naredila kar solidno.

Znanje, ki sem ga pridobila v tem projektu, bom lahko učinkovito uporabljala v učilnici, saj bom lahko za učence pripravljala predstavitve, v katerih bodo lahko aktivno sodelovali in si pri tem veliko zapomnili.

Pri projektu mi je bilo najbolj všeč to, da smo lahko kot pravi učitelji sestavljali naloge in spoznali še en zanimiv poučevanja, ki ga bomo lahko uporabljali.

Na samem projektu ne bi spremenila nič, saj se mi zdi, da je bil dobro zastavljen.