Interaktivna multimedijska predstavitev

Interaktivna multimedijska predstavitev se nanaša na temo varnost na spletu. Osredotočila sem se na zlonamerno programsko opremo.

Pri izdelavi interaktivne multimedijske predstavitve sem najprej uporabila Powerpoint. Predstavitev sem izvozila v obliki videoposnetka. Nato sem uporabila program Shotcut, kjer sem dodala še zvočno podlago s Pixaby-a. Videoposnetek sem naložila v Arnes video. Nato pa sem video še interaktivno oblikovala s pomočjo H5P.

Interaktivna multimedijska predstaviitev je namenjena vsem, ki se želijo seznaniti z zlonamerno programsko opremo. Cilj predstavitve pa je, da jo gledalci znajo prepoznati in se zaščititi pred njo.

This work is licensed under Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International

Glasba: House Fashion by jorikbasov

Licenca za glasbo:

This work is marked with CC0 1.0 Universal

Refleksija in samovrednotenje

1. Pri izdelavi te naloge sem se naučila delati in urejati videoposnetke, dodajati zvočno podlago ter iz navadnega videoposnetka narediti interaktivnega.
  2. Če bi imela več časa bi naredila interaktivne naloge bolj zahtevne.
  3. Največ časa sem porabila za ustavrjanje videoposnetka, saj je to zame še vedno nekaj novega.
  4. Menim, da sem upoštevala dane kriterije, lahko pa bi izboljšala interaktivne naloge.
  5. Pridobljeno znanje bom lahko pogosto uporabljala, saj so interaktivni videoposnetki otrokom zanimivi in jih pritegnejo. Če so dobro zastavljeni, se otroci lahko veliko naučijo ali pa svoje znanje le obnovijo.
  6. Najljubše mi je bilo delati interaktivne naloge, najmanj pa idelava videoposnetka.
  7. Projekt bi spremenila tako, da bi bil manj obsežen, saj je za njegovo izdelavo potrebno veliko časa.
  • Avtor: ns
  • Mentorica: mag. Alenka Žerovnik