Tinkara se predstavi :)

Ime mi je Tinkara Noč in stara sem 20 let. Prihajam iz Ljubljane. Svojo študijsko pot sem začela na Fakulteti za socialno delo, vendar mi študij ni ustrezal. Zato sem se odločila, da se prepišem na Pedagoško fakulteto. Za študij razrednega pouka sem se odločila, ker imam otroke zelo rada in v njihovi družbi zares uživam. Prav tako je delo zelo pestro in razgibano.

V svojem prostem času se najraje ukvarjam s plesom, s katerim sem začela pri 7 letih. Sprva sem 2 leti plesala balet, nato sem nekaj let plesala hip hop in jazz balet, v 8. razredu osnovne šole pa sem ponovno začela z baletom in ga plešem še do danes. Prav tako čas najraje preživljam s svojo družino, prijatelji in psičko Tajo. Rada tudi berem knjige, hodim na dolge sprehode, spim in kuham različne jedi. Za svoje domače najraje pripravim mesno lazanjo, ki je tudi ena izmed mojih najljubših jedi.