INTERAKTIVNA MULTIMEDIJSKA PREDSTAVITEV

Pedagoška fakulteta Univerza v Ljubljani

Datum: 13. 6. 2022

interaktivna predstavitev by Laura is licensed under CC BY-NC-ND 4.0

Naredila sem interaktivno predstavitev na temo varnost na spletu. Moja cilja publika so otroci, ki jih je treba že v zgodnjih letih ozavestiti in jim razložiti, kako se splet varno uporablja.

Z mojo interaktivno predstavitvijo se lahko naučijo 5 nasvetov, kako varno uporabljati splet in hkrati takoj za tem ponovijo, kar so se naučili z krajšimi igrami, saj si bodo tako to temo lažje in hitreje zapomnili.

Refleksija in samovrednotenje

1. Kaj sem se novega naučil/a v tem projektu? Naučila sem se, kako narediti interaktivno predstavitev.
  2. Če bi imel/a več časa, bi se malo bolj posvetila celotnemu projektu in bi mogoče še kaj dodala.
  3. Kateremu delu si posvetil/a največ časa in zakaj? Največ časa mi je vzelo delanje interaktivne predstavitve, saj sem morala ugotoviti, kako se uporablja.
  4. Kako ocenjuješ svoje delo glede na dan kriterij ocenjevanja? Mislim, da sem dobro naredila, ampak je še vedno prostor za izboljšavo.
  5. Kje in kako bom lahko pridobljeno znanje uporabil/a tekom študija in na svoji poklicni poti? Lahko bom otrokom, kaj podobnega naredila za domačo nalogo in si bodo s tem lažje in hitreje zapomnili.
  6. Kaj mi je bilo pri projektu najljubše in kaj najmanj? Delanje predstavitve mi je bilo najljubše, saj sem lahko bila kreativna.

Projektna naloga 4 by Laura is licensed under CC BY-NC-ND 4.0