INTERAKTIVNA PREDSTAVITEV

Študijska smer: Pedagoška fakulteta v Ljubljani, smer razredni pouk, 1.letnik

Datum 17.8.2022

OPIS

V svoji projektni nalogi na temo spletnega bontona sem se osredotočila na predstavitev kaj to spletni bonton sploh je. Zato sem z interaktivnim videom, ki sem ga ustvarila s pomočjo h5p predstavitve to poskušala čim bolj zanimivo predstaviti. Predstavitev je namenjena učencem prve triade od 1. do 3. razreda osnovne šole, da se čimprej seznanijo s pravili spletnega bontona, saj je tega na spletu premalo. Cilj predstavitve je torej prikaz pomena spletnega bontona in učencem predstaviti na lep in zanimiv način.

REFLEKSIJA IN SAMOVREDNOTENJE

Projektna naloga mi je predstavljala kar velik izziv izmed vseh drugih vendar sem vesela, da sem se jo lotila in ustvarila zanimiv interaktivni video. Velik izziv je bila domišljija in kako to lepo predstaviti, vključiti interaktivno delo za učence, postaviti zanimiva vprašanja… Za otroke prve triade mislim, da delo ustreza kriterijem, znanje bom lahko še naprej uporabila v svojem poklicu kot učiteljica za predstavitev nove snovi ali mogoče ponovitev ali kakšne vaje pri pouku.

Za nalogo je seveda prostora za izboljšavo in če bi imela več časa bi marsikaj izboljšala.