VESOLJČEK VID 🌍 IGRA ZABAVNO IN POŠTENO!

Varuj naš planet, uporabi splet! Je najbolj pogosta izjava našega Vida. 😊 Vendar zakaj? Ker želi tudi tebe navdušiti za uporabo spletnih kvizov, da bo v prihodnje čim manj dreves posekanih za izdelavo papirja. Še preden pa ti izda svoj skrivni recept za izdelavo, želi, da si zapomniš tudi tole modrost.

Najprej, da se spomniva. V prejšnji objavi ti je Vesoljček Vid samo na kratko predstavil katere opcije spletnih kvizov imaš. Odločil se je, da ti tokrat natančneje predstavi Kahoot in pravila, ki jih moraš upoštevati in predstaviti sošolcem, da bo igra poštena.

Vidova pravila za zabavno igro Kahoot-a v razredu (format: PNG)

Vidova pravila za zabavno igro Kahoot-a v razredu (format: PNG) by Nikisch is licensed under CC BY-NC 4.0

Tako, pomembno je, da vedno pred kvizom svojim sošolcem predstaviš ta pravila, da bodo vsi odšli iz razreda z utrjenim znanjem in nasmeškom na obrazu 😊. To je danes vse s strani Vesoljčka Vida, a brez skrbi za naslednji teden obljublja prav poseben vesoljski video. Kakšen pa bo, pa še ne izda😉.

Če pa te zanima, kako je ta objava nastajala, le hitro skoči na naslednjo stran.