Interaktivni videoposnetek- varnost na spletu

Izdelala sem interaktivni videoposnetek na temo varnost na spletu, ki otrokom prve in druge triade na zabaven način predstavi nekaj osnov in napotkov za varno brskanje po spletu in vključevanje v internetno skupnost. Otroci, ki še ne znajo brati, bodo seveda potrebovali pomoč odraslega (verjamem pa, da bi vseeno uživali ob ogledu videa in sodelovanju pri reševanju interaktivnih nalog). Cilj tega videoposnetka je, da se otroci na simpatičen način podučijo o pomembnosti gesel, antivirusnih programov in seveda premišljenosti med uporabo ikt-ja. Informacije sem črpala s strani safe.si.

Video predstavitev sem ustvarila v programu Canva. Pomemben del projekta je večpredstavnost, zato je v nalogi uporabljen video, v kombinaciji s tekstom, slikami, grafikami in zvočno sledjo. V posnetku nisem želela govoriti, zato sem uporabila glasbeno spremljavo.