KLAVIR

Video posnetek je namenjen otrokom v osnovni šoli pri predmetu glasbena umetnost, ko spoznavajo inštrument klavir. V video posnetku je na kratko predstavljen inštrument klavir in njegova zgradba.

KLAVIR by Matija is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

REFLEKSIJA IN SAMOVREDNOTENJE

V tem projektu sem se naučil veliko novega. Spoznal sem veliko novih programov za urejanje video in avdio posnetkov. Prvič v življenju sem se tudi sam preizkusil v tem. Če bi imel več časa oz. če bi moral delati še enkrat to bi zagotovo naredil boljše. Več časa bi posvetil montiranju in pripravi scenarija za snemanje saj sem ugotovil, da je plan zelo pomemben, ker gre potem veliko hitreje vse skupaj. Največ časa sem posvetil montiranju, ker sem to delal prvič in nisem vedel kako delujejo programi in mi je to vzelo največ časa. Za prvič bi svoje delo ocenil, da mi je kar solidno uspelo glede na predznanje, ki ga ni bilo veliko. To znanje mi bo vsekakor prišlo prav v bodoče v mojem poklicu, ko bo treba za učence pripraviti kakšen interaktivni video za lažje razumevanje snovi ali kaj podobnega. Prepričan sem, da mi bo tudi v drugih dejavnostih v življenju to prišlo prav. Ta projekt mi je predstavljal nek izziv, zelo mi je bilo všeč montiranje video posnetka, malo manj mi je bilo všeč pripravljanje scenarija kako sploh začeti kaj posneti, kje in kdaj. V definiciji projekta nebi spremenil ničesar.

POVEZAVE IN APLIKACIJE, UPORABLJENE PRI PROJEKTNI NALOGI

beta licence chooser