Mala košarka – videoposnetek

Učni sklop: mala košarka

Mala košarka – video by arasid is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

SAMOREFLEKSIJA:

3. projektna naloga mi je bila do sedaj najtežja. Od mene je zahtevala uporabo več znanj iz različnih področij , ki sem se jih letos naučila. Ker sem program Canva uporabljala že pri 2. projektni nalogi mi je bilo tokrat precej lažje. Z mojim videoposnetkom sem zadovoljna, saj se mi zdi, da zajame vse kar sem želela vključiti ter lepo in na kratko povzame mojo temo. Definitivno pa bi lahko izboljšala predvsem kvaliteto slik ter postavitev napisa na že omenjenih slikah. Uporaba videoposnetkov v šolskem okolju otrokom približa temo na njim zabaven način ter se tako učijo brez nekega občutka učenja. Zaradi zamudnosti takšnih projektov pa verjamem, da učitelji časovno otrokom ne morejo omogočiti videoposnetka za vsako temo. Zato si tu lahko pomagamo med seboj ter uporabimo nam že dane vire. Vse projektne naloge so mi odprle pogled na tehnologijo v šolstvu predvsem pa za kaj vse jo lahko uporabimo. Kot bodoča učiteljica bom poskušala poskrbeti, da moje na novo pridobljeno znanje ne gre v nič.

UPORABLJENE APLIKACIJE

Canva za urejanje videoposnetka

Beta chooser za pridobivanje licence

Audacity za snemanje zvoka