Moja prva spletna objava

Hej, sem Tomaž, star sem 20 let šolsko leto je 2018/19 je bilo zame zelo zanimivo. Začelo se je že oktobra s selitvijo v Ljubljano. Prvi šolski dan je bil zame nekoliko stresen, saj Bežigrada še nisem poznal in sem se zato malce izgubil preden sem našel Pedagoško fakulteto.  Tako sem zamujal na prvi šolski dan, ves čas pa sem razmišljal, kdo bodo moji novi sošolci, namesto da bi pogledal v zemljevide. Ampak kljub vsej zmedi sem našel fakulteto in danes dobro vem, kako se pride do nje. Moje dosedanje šolanje je potekalo kar v Rogaški Slatini, tam se obiskoval osnovno šolo kot tudi gimnazijo. Zaključil sem tudi nižjo glasbeno šolo, igral sem klarinet. Moj vsakdan krojijo mnoge aktivnosti, saj sem zelo hiperaktivna oseba, ki nikoli ni pri miru. Zato sem bil že od nekdaj vključen v zelo veliko dejavnosti. Vse se je začelo s Planinci v vrtcu, s kateri sodelujem še danes, vendar v nekoliko drugačni vlogi, v mentorski vlogi.  Z 12 leti sem se podal tudi v pevske vode, začel sem peti v vokalni skupini Sled in tudi tukaj sodelujem še danes. Priključil sem se tudi folklorni skupini in jo plesal dobrih 15 let. Moja največja strast je ples ter potovanja po svetu. Prepotoval sem že skoraj celo Evropo, čeprav sem letos prvič letel z letalom.

Mladim rad predajam svoje dosedanje že pridobljeno znanje , ki pa ga seveda veš čas nadgrajujem.

Dosedaj sem IKT uporabljal predvsem v obliki socialnih omrežij ter v razne študijske namene za izdelovanje predstavitev ali drugačnih izpiskov. Uporabljal sem predvsem: PowerPoint, Microsoft Word in Excel. Drugače pa imam z IKT srednje veliko izkušenj. V mojem poklicu menim, da je zelo pomembno znanje o informacijsko komunikacijskih tehnologijah, saj se z vsako generacijo znanje otrok in njihovo zanimanje za informacijske tehnologije le povečuje. Pouk lahko s pomočjo moderne tehnologije eksponentno izboljšamo, zato pa je seveda potrebno znanje, ki smo ga letos pridobili pri urah IKT.  Po mojem mnenju bi morali izobraziti kako pridobiti relevantne in korektne informacije ter jim vzbuditi veselje do učenja s pomočjo spletnih vsebin.