Moc pomladi

Sliko bi lahko uporabila pri poučevanju učencev o rožah in cvetlicah.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.

Sliko bi lahko uporabila pri predstavitvi šolske knjižnice, ki jo bodo učenci prvič obiskali.

Licenca Creative Commons

Sliko bi uporabila pri predstavitvi letnega časa pomladi.

Licenca Creative Commons

Združene slike bi učencem pokazala z namenom, da jih poučim o pomladi, cvetlicah, ki se spomladi prebujajo in znanju, ki ga lahko pridobijo v številnih knjigah v šolski knjižnici. Združene slike oz. znanje, narava in nebo skupaj predstavljajo moč pomladi.