Večpredstavni elementi, Jakobova pot v šolo

Smo Ana Rogelj, Gaja Špes in Marija Lejla Kovač.

Pri izdeavi naše digitalne zgodbe Jakobova pot v šolo smo uporabile naslednje večpredstavne elemente:

1. Slike

Vso slikovno gradivo za našo digitalno zgodbo smo pridobile s strani Pixabay, saj je stran polna slik z ustreznimi licencami.

Jakob OčeMamaKlara

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva 4.0 Mednarodna.

Vsi družinski člani so izvirni. Originalno sliko smo sprva obrezale s programom Lunapic. Posamezne družinske člane smo nato predelale  s programom Inkscape. Jakob ima svetlejšo majico, oče ima  črne obrvi in lase, mama ima temnejši top, Klara ima pa ima povsem drugačno frizuro.  Originalna slika, narejena z vektorsko grafiko je bila vzeta s strani Pixabay.

Čelada

Licenca Creative Commons

Slika čelade je predelava slike vzete s spletne strani Pixabay. Originalno sliko smo obrezali v programu LunaPic.

Avto

Licenca Creative Commons

Sliki smo morale narediti prosojno ozadje. Pomagale smo si s programom Pixlr. Slika originalnega avta je bila vzeta s spletne strani Pixabay.

Park

Slika je originalna, vzeta je s spletne strani Pixabay.

Hiša

Slika hiše je originalna, vzeta je s spletne strani Pixabay.

Ulica

Slika je originalna, pridobljena je s strani Pixabay.

Šola

Na sliko smo s programom Inkscape dodale napis šola. Originalno sliko smo našle na spletni strani Pixabay.

Dnevna soba

Slika je originalna, pridobljena je s trani Pixaby.

2. Zvočni posnetek

Licenca Creative Commons

Zvočni posnetek smo ustvarile same.