Moja prva spletna objava

Hej, sem Gabrijela, stara sem 25 let in sem diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok. V lanskem šolskem letu sem se odločila, da bi svoje znanje iz Pedagoške fakultete rada nadgradila z študijem Inkluzivne pedagogike. Za nadaljevanje študija pa sem morala opraviti diferencialne izpite. Eden izmed njih je tudi predmet IKT.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva 4.0 Mednarodna.

IKT tehnologijo uporabljam že zelo dolgo v vsakdanjem življenju. Skozi celotno šolanje smo uporabljali računalnike, interaktivne table, ogromno računalniških programov, ki so nam olajšali študijsko delo, vsakodnevno v prometu opazujem table nad avtocesto, ki voznikom sporočajo razna obvestila. Uporabljam tudi nekatera socialna omrežja, ki so danes popularna. Menim, da živimo v hitro razvijajočem se svetu, kjer je pomembno, da smo tehnološko osveščeni, saj se zanimanje za IKT tehnologije zelo povečuje.

Licenca Creative Commons