Čokenta se predstavi

Moje življenje se že od nekdaj vrti okoli konjev. Ne spomnim se svojega življenja preden sem se začela ukvarjati z njimi. Lani sem uresničila svojo dolgoletno željo in pričela s tekmovanji v preskakovanju ovir. https://skonji.si/

Konj by Čokenta is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

Z IKT tehnologijo sem se srečala že zelo zgodaj, saj sem že kot otrok rada uporabljala računalnik za risanje s programom slikar. Kasneje sem jo uporabljala v šoli, saj smo bili seznanjeni s programi kot so PowerPoint in Word.

IKT tehnologijo bom v svojem bodočem poklicu učiteljice razrednega pouka uporabljala predvsem za pripravo zabavnega in poučnega učnega gradiva.

Pri pripravi tega projekta sem spoznala kako poteka proces priprave spletne objave. Zanimivo mi je kako lahko ustvarimo licence, kako označimo objavo in pomen in razlika notranjih in zunanjih povezav. Že dolgo sem se spraševala kakšen je ta proces objave in sem zadovoljna, da sem ga spoznala in se naučila pripraviti objavo.