ZNAKI ZA NEVARNE SNOVI
Znaki za nevarne snovi by Jan is licensed under CC BY-NC-SA 4.0
KAJ SEM SE NOVEGA NAUČIL V TEM PROJEKTU?
V projektu sem se naučil izdelovati infografiko. S programom Canva, s katero sem ustvaril ta projekt, sem delal brez težav, saj mi program omogoča zelo veliko stvari. Naučil sem se uporabljati Adobe in WebAIM, s katerimi sem preveril barve.
ČE BI IMEL VEČ ČASA, BI DODAL, SPREMENIL, IZBOLJŠAL…
Izboljšal bi predvsem mogoče barve, z drugim pa sem zelo zadovoljen. Barve bi lahko bolj prilagodil temi, in mogoče ustvaril nekakšno barvno paleto, ki bi jo uporabljal v projektu.
KATEREMU DELU SEM POSVETIL NAJVEČ ČASA IN ZAKAJ?
Največ časa sem posvetil iskanju primernega besedila. Želel sem da je le to kratko, da ne bi bilo prevelike razlike med drugimi besedili, in pa seveda tudi jedrnato. Zajemati mora bistvo in pa biti razumljivo vsem.
KAKO OCENJUJEM SVOJE DELO GLEDE NA PODAN KRITERIJ OCENJEVANJA?
Svoje delo ocenjujem z zelo dobro. Vložil sem dosti truda, tako vsebinsko kot estetsko. Želel sem najbolj enostavno predstaviti svojo temo. Seveda bi se lahko še bolj potrudil, vložil več časa in uporabil več virov. Stvari pa tudi nisem želel zakomplicirati in jo poenostavil kolikor se je dalo, ne da bi bilo preveč enostavno.
KJE IN KAKO BOM LAHKO PRIDOBLJENO ZNANJE UPORABIL TEKOM ŠTUDIJA IN NA SVOJI POKLICNI POTI?
Znanje uporabe programa Canva mi bo prišlo prav tako tekom študija kot na poklicni poti. Z njim si bom olajšal delo pri ustvarjanju plakatov, prezentacij, delovnih listov, preizkusov in drugih projektov.
KAJ MI JE BILO PRI PROJEKTU NAJLJUBŠE IN KAJ NAJMANJ?
Najljubše mi je bilo uporabljati domišljijo in ustvarjati v Canvi. Najmanj pa pisanje refleksije.
KAJ BI SPREMENIL V DEFINICIJI PROJEKTA, DA BI BIL BOLJŠI?
Spremenil bi predvsem oddajo projekta, saj je tudi s tem dosti dela in precej zmedeno.
UPORABLJENE POVEZAVE: