Sneg

Sneg me pomirja. Takrat je vse odeto v belo, otroci se zunaj igrajo, sankajo, kepajo in delajo snežake.

Sem Špela in sem študentka razrednega pouka. Uporaba IKT je v mojem življenju že od malih nog, saj se je tehnologija že zelo dobro razvila in se otroci s tem srečujejo že v nižjih razredih. Na uporabo tehnologije je imel pri nas velik vpliv moj starejši brat, ki ga to zelo zanima. Večkrat sem ga lahko namreč spremljala pri izdelavi in obdelavi kakšnega filmčka, namenjenega družinskim članom s kakšnega praznovanja ali kaj podobnega ter mu občasno podala kakšno mnenje. Menim, da se bo uporaba IKT v prihodnosti še povečala in razvijala in bo sama uporaba verjetno še bolj vplivala na potek pouka. Dobro je, da smo s tem seznanjeni in se pripravljeni prilagoditi na vse kar nas kot bodoče učitelje čaka.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Deljenje pod enakimi pogoji 4.0 Mednarodna.