Moja prva spletna objava

Moje ime je Ula. Stara sem 20 let in sem študentka Pedagoške fakultete v Ljubljani.

V današnjem času si življenje brez tehnologije težko predstavljamo. Z njo smo namreč v stiku vsak dan. Zdi se mi, da postaja vedno bolj pomembna, saj si z njo lahko poenostavimo veliko stvari. Z njo si lahko pomagamo pri komunikaciji z drugimi, učenju in izobraževanju. Današnji otroci se z njo srečajo že zelo zgodaj. Zato se mi zdi pomembno, da se otroci izobrazijo o varni uporabi tehnologije. Še pomembneje pa se mi zdi, da se mi bodoči učitelji seznanimo z njo in se jo naučimo čim bolje uporabljati.  Z njo se bomo namreč v šoli veliko srečevali in popestrili učenje. Dobro je bilo, da smo imeli predmet IKT, saj smo se veliko naučili o tehnologiji in nadgradili svoje znanje.