Slikopis: Jakobova pot v šolo

Naredila sem slikopis in sicer je le del naše pravljice Jakobova pot v šolo.
Izdelala sem ga v programu H5P in sicer s tipom “Drag and Drop” oziroma “Povleci in Spusti”. Najprej sem izbrala sliko ozadja, ki sem jo našla na spletni strani Pixabay ter nastavila njeno velikost. Nato sem nastavila povratne informacije o dosežkih, ki sem jih razdelila na tri dele. Zatem sem nastavila točkovanje ter poskrbela za ustrezne prevode gumbov in povratnih informacij. Nazadnje pa sem se lotila še zadnjega koraka in sicer nastavljanje ustreznega polja ter umestitev sličic in besedila. Sličice sem še povezala z ustreznim poljem in moj slikopis je bil končan.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Deljenje pod enakimi pogoji 4.0 Mednarodna.