Pomembnost uporabe varnostne čelade in primerne obutve pri kolesarjenju

NAMEN, CILJI IN CILJNA PUBLIKA

Namen izobraževalnega videoposnetka je, da se otroci spoznajo z varnostno opremo in tudi razumejo zakaj jo morajo nositi. Ciljna publika za ta video so učenci 5. razreda, saj takrat opravljajo kolesarski izpit. Cilji tega izdelka je, da otroci poznajo varnostno opremo in z njo znajo ravnati (si pravilno namestiti čelado…) in da vedo zakaj morajo nositi varnostno opremo.

Pomembnost uporabe varnostne čelade in primerne obutve pri kolesarjenju by Rožica is licensed under CC BY-NC 4.0

REFLEKSIJA

V tem projektu sem se naučila delati kakovostne videoposnetke in urejanje videoposnetkov. Če bi imela več časa, bi posnela boljše videoposnetke, saj sem bila zelo omejena s časom, ki ga je imel na voljo moj model na posnetkih. Največ časa sem namenila načrtovanju teme in kadrov. Mislim, da sem svoje delo opravila kar dobro, saj sem v projekt vložila veliko truda in premišljenosti. Znanje, ki sem ga pridobila ob delanju projektne naloge, bom uporabila tekom študija če se kdaj pojavi kakšna podobna naloga, in pa tekom poklicne kariere za poučne videoposnetke. Pri projektu mi je bilo najbolj všeč, da je bilo nekaj praktičnega in uporabnega. Najmanj mi je bilo všeč urejanje videoposnetka, saj mi je vzelo kar nekaj časa. Na projektu ne bi spremenila nič, zdi se mu da je zelo poučen in dobro zasnovan za študente razrednega pouka.

POVEZAVE