Multimedijska predstavitev

Tema moje predstavitve je varnost na spletu. Na to temo obstaja veliko predstavitev in je dobro poznana mladostnikom. Moja predstavitev je namenjena staršem o načinu zaščite mlajših otrok. Vsebuje nasvete staršem in otrokom o pravilni uporabi spleta. Kaj vse grozi našim otrokom.

To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.

Licenca Creative Commons

Za izdelavo predstavitve sem uporabil Powerpoint

Refleksija in samovrednotenje

Naučil sem se več o grožnjah na spletu in kaj bi lahko jaz kot bodoči učitelj storil da pomagam učencem. Če bi imel več časa bi naredil boljšo predstavitev z več informacij in bi vključil več videoposnetkov . Največ časa sem uporabil za izbiro virov in iskanje tistih. Mislim da predstavitev vsebuje vse nujne elemente kot so video, slike, licence ipd. Svoje znanje lahko kot bodoči učitelj uporabim v šolah da seznanim učence z varno uporabo spleta. V definiciji projekta ne bi nič spremenil.

Avtor: Aleksandar Petrović
Mentorica: mag. Alenka Žerovnik
Nosilka predmeta: dr. Irena Nančovska Šerbec
Predmet: Informacijsko – komunikacijske tehnologije v izobraževanju (IKT)