Nekaj o meni

To je moja prva spletna objava.

Sem Ana Babič, stara sem 20 let in prihajam iz dolenjskega konca, iz manjšega kraja Dobrepolje. Imam še starejšo sestro in starejšega brata, ki sta dvojčka. Živim na podeželju, kjer me s pogledom skozi okno očarajo polja, gozdovi, manjši vrhovi, v daljavi pa se ob jasnih dneh zelo lepo vidijo Kamniško Savinjske Alpe. Doma imamo kmetijo; kravo, bike, psička Pufija in nekaj muck. Zelo rada sem v naravi, rada hodim v hribe in občudujem naše stvarstvo. Rada se ukvarjam s športom, in ga prav tako zelo rada gledam in spremljam po televiziji. Sem energična in družabna, veliko govorim. Zelo so mi pomembni moja družina in prijatelji. Rada imam sproščene in dolge pogovore. Poleg narave, športa uživam tudi v poslušanju glasbe, ter sem rada z otroki.