Kdo sem jaz :)

Živjo, sem Petra in študiram razredni pouk na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Kateri študij obiskujem? Čisto enostavno, razredni pouk, saj je delo z otroki res nekaj najboljšega. Lansko leto sem sicer obiskovala Filozofsko fakulteto UL, in sicer smer slovenistika, a sem ugotovila, da so mi mlajši otroci bolj pri srcu. Prihajam iz Doba pri Domžalah, kjer sem obiskovala osnovno polo, potem pa me je radovednost odnesla v Ljubljano na Gimnazijo Ledina. Šolske obveznosti sem si v drugem letniku začela krajšati z atletskimi uricami, kjer otroke uvajam v osnove atletike.

Ker življenje ni samo šola in delo, se v prostem času rada odpravim v naravo na kakšen krajši sprehod, se podružim s prijatelji, za vikende pa odpeljem na kakšen izlet. Rada gledam tudi filme in poslušam glasbo, da se sem ter tja malo odklopim od “nabitega” življenja. Življenja si ne predstavljam niti brez risanja in ustvarjanja. Priznam, da zadnje čase temu posvečam nekoliko manj časa, če pa se ponudi priložnost z veseljem ustvarim kaj novega.