Že od majhnih nog vem kaj bom

Moja prva objava.

Moje ime je Zala Kotar, trenutno obiskujem 1. letnik Razrednega pouka. V srednjo šolo sem hodila v Gimnazijo Novo mesto.

V prostem času rada igram flavto, se ukvarjam z športom in se rada po družim s prijatelji in moji družinskimi člani.

Moji prvi objavi sem dala naslov Že od majhnih nog vem kaj bom. Pa naj vam razložim zakaj. Ko ste starša prvim dan pripeljala v vrtec sem bila zelo pogumna, takoj sem dobila prijatelje in že prvi dan sem vzgojiteljici pomagala otroke hraniti in jih dajati spat to sem počela vsa leta, ko sem hodila v vrtec. Zato so me v vrtcu klicali učiteljica Zala. Ta dober čut za pomaganje, skrb za otroke in socialni čut pa se ni zgubil v vrtcu ampak ga imam še do danes 🙂 Zato, ko sem prišla na Pedagoško sem se takoj našla s kolegi, ki so isti kot jaz.

Že od majhnih nog vem kaj bom by Zala Kotar is licensed under CC BY-NC-SA 4.0