Večpredstavni elementi – fotografije

Prilagam fotografije, vse pridobljene na spletni strani Pixabay, ki so uporabljene v naši digitalni zgodbi, Naja se nauči skrbeti za okolje.

Oblak z rahlim vetričem.

Licenca Creative Commons
To delo je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.

Najina šolska torba.

Licenca Creative Commons

Pločevinka, v katero se zatakne Naja.

Scena šolske učilnice

Smetnjaki

Najin sladoled

Sladoledar

Najina šola.

Galeb Fabio.

Licenca Creative Commons

Vrečka, v katero je ujeta delfinova plavut.

Sonce