Sajenje, kaljenje in rast fižola – infografika

Sajenje, kaljenje in rast fižola © 2024 by Urša Mohorič is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

REFLEKSIJA IN SAMOVREDNOTENJE:

Ta projektna naloga mi je bila zelo zabavna, saj ko delam na Canvi lahko uporabim svojo domišljijo. Všeč mi je tudi to, da lahko s pomočjo različnih grafik, slik in pripomočkov v Canvi sama oblikujem tako kot hočem. S Canvo sem se srečala že v srednji šoli, zato mi ni bilo težko oblikovati.

Sledila sem navodilom, ki sem jih pridobila pri vajah in v spletni učilnici in zdi se mi, da sem ustrezno naredila projektno nalogo. Všeč mi je bilo tudi, ker mi ta projektna naloga ni vzela veliko časa, saj sem se posvetila v enem večeru in naredila.

Zdi se mi, da je Canva zelo uporabna za poučevanje učencev, saj jim lahko različne teme in snovi prikažemo na zelo zanimiv način. Zdi se mi, da otroke zelo pritegnejo take zabavne grafike in to je dober način za uvajanje nove snovi.

Infografika je bila ustvarjena v programu Canva

Licenca je bila določena s programom Licence chooser